Και στα στα δύο ρεύματα, από το ύψος του τελεφερίκ.
Σε διακοπή της κυκλοφορίας των οχημάτων στη λεωφόρο Πάρνηθας και στα δύο ρεύματα, από το ύψος του τελεφερίκ, λόγω της χιονόπτωσης, προχώρησε η Αστυνομία.
Σε διακοπή της κυκλοφορίας των οχημάτων στη λεωφόρο Πάρνηθας και στα δύο ρεύματα, από το ύψος του τελεφερίκ, λόγω της χιονόπτωσης, προχώρησε η Αστυνομία.
Ακολουθήστε το insider.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από την Ελλάδα και τον κόσμο.