Την παραίτηση του Τζώρτζη Κουτσολιούτσου από το Δ.Σ. της Folli Follie επιβεβαιώνει με επίσημη ανακοίνωσή της η εταιρεία, προσθέτοντας παράλληλα ότι έγινε αποδεκτή.
Συγκεκριμένα, όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση της εταιρείας, η Folli Follie «ενημερώνει το επενδυτικό κοινό, ότι το μη εκτελεστικό μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου, κ. Γεώργιος Δ. Κουτσολιούτσος υπέβαλε στις 16.12.2019 την παραίτησή του από το Διοικητικό Συμβούλιο της Εταιρείας».
«Η Folli Follie και το Διοικητικό Συμβούλιο της εταιρείας έκαναν αποδεκτή την παραίτηση του κ. Κουτσολιούτσου, όρισαν δε την ανασυγκρότηση του Διοικητικού Συμβουλίου σε σώμα την 19.12.2019, στις 15:00» προστίθεται στην ίδια ανακοίνωση.